Δικαίωμα συμμετοχής φοιτητών/τριών στη Διημερίδα 4-5 Νοεμβρίου 2022

Όσοι μετ. φοιτητές/τριες επιθυμούν να πάρουν μέρος στη Διημερίδα που θα διεξαχθεί στην Κομοτηνή στις 4-5 Νοεμβρίου (βλ. προηγούμενη ανακοίνωση-αφίσα) και συνδιοργανώνουν ο Σύλλογος Εκπαιδευτικών ΠΕ Ροδόπης και το Εργαστήριο Τεχνολογίας, Έρευνας και Εφαρμογών στην Εκπαίδευση του Δ.Π.Θ. με τίτλο ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ ΤΟΥ ΝΑΖΙΣΜΟΥ ΚΑΙ Η ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ ΤΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ, μπορούν να δηλώσουν συμμετοχή στο μέιλ του κ. Άγγελου Παληκίδη apalikid@he.duth.gr έως το βράδυ της Πέμπτης 3 Νοεμβρίου. Θα δοθεί δικαίωμα συμμετοχής και στα βιωματικά εργαστήρια και στον ιστορικό περίπατο, που θα γίνουν το Σάββατο. Η συνεδρία της Παρασκευής θα μεταδοθεί και διαδικτυακά στον σύνδεσμο https://selfsignup202010051438-cqj.my.webex.com/meet/syllogosdaskrod Για τη συνεδρία της Παρασκευής δεν χρειάζεται να γίνουν δηλώσεις. Όσοι/ες επιθυμούν να παρακολουθήσουν μόνο την Παρασκευή μπορούν είτε να έρθουν στη Δημοτική Βιβλιοθήκη Κομοτηνής είτε να συνδεθούν διαδικτυακά.

Άγγελος Παληκίδης
Αναπληρωτής Καθηγητής Διδακτικής της Ιστορίας

Τμήμα Ιστορίας και Εθνολογίας, Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο Θράκης

Angelos Palikidis